armenia china georgia gr in russia south africa turkey ukraine vietnam
EnglishTurkishRussian
analysis-corner

Tournament Menu

logo_FIDE
banner_tsf
banner_mardinvaliligi
genclikvesporlogo
Dördüncü Tura Girerken
miroshnichenko01

Herkese iyi günler derken mütevazi yorumlarımla dördüncü tur karşılaşmalarına değinmek istiyorum.

Dünkü galibiyetinden sonra durdurulamaz gibi gözüken Çin Takımına karşı Vietnam'ın şansa fazlaca ihtiyacı olacak. Dünkü beklenmedik yenilgi sonrası Gürcistan - Rusya karşılaşmasında zihinsel açıdan güçlü olan, takım ruhunu koruyan tarafa şans veriyorum.


Performansı göz dolduran Hindistan karşısında Ermenistan'ı zorlu bir maç daha bekliyor. İki tarafında hedefi iyi puanla karşılaşmadan ayrılmak.

Ev sahibi ülke Türkiye'nin sansasyonel Ukrayna galibiyeti sonrası Güney Afrika karşısında kolay bir galibiyet almalarını bekliyorum. Son olarak Türkiye mağlubiyeti sonrası Ukraynalı yurttaşlarımın derslerini aldıklarını umuyorum ve onları halen şampiyonanın favorisi olarak görüyorum. Sadece ciddi olun kızlar ve Rusya'nın ayak izlerini takip etmeyin!

Süprizlerin devam edeceğine inandığım canlı yayın maçlarında bizimle birlikte olun.

 
Turkish Chess Federation © 2011 
All the rights for all pictures, texts, online transmission of the games and other content on this website are protected by international copy right laws. Any media, that wants to use the content for free, should give a courtesy to Turkish Chess Federation and FIDE. At the moment, the only the media outlet that is not permitted to use any content (pictures, texts, online transmission etc) from this website is www.chess-news.ru. www.chess-news.ru is strictly prohibited to use any content of that website.