armenia china georgia gr in russia south africa turkey ukraine vietnam
EnglishTurkishRussian
analysis-corner

Tournament Menu

logo_FIDE
banner_tsf
banner_mardinvaliligi
genclikvesporlogo
Beşinci Turdan İzlenimler

miroshnichenko01Maçların olmayacağı boş güne tüm takımlar mutlu girmek isteyecektir. Bu nedenle bugünkü maçların daha sert geçeceğini umuyorum.

Günün derbisi sayılacak Rusya-Çin karşılaşmasında olimpiyat şampiyonuna karşı Çin'in zirvede kalması için tatmin edici performans sergilemesi gerekiyor.

Ard arda aldığı üç mağlubiyet sonrası Ermenistan, Türkiye karşısında. Şampiyona öncesi bu karşılaşmaya Ermenistan için kolay bir oyun olacak yorumunu yapardım ama her tur sonrası bu düşüncem değişti ve şimdi Türkiye'nin kazanacağına dair bahse girebilirim.

Gürcistan madalya için şavaşçı ruhunu maçlarına yanısıtırken Yunanistan karşısında net bir sonuç alacaklarını düşünüyorum.

Çin ekibin sendelemesine göz diken Hindistan takımı liderlik koltuğu için Vietnam karşısında tam puan arıyor. Nitekim Vietnam kolay lokma değil. Güney Afrika karşısında büyük favori olarak Ukrayna'nın kolay bir galibiyet elde edeceğini düşünüyorum.

Heyecanlı maçlar için canlı yayını takip edin.

 
Turkish Chess Federation © 2011 
All the rights for all pictures, texts, online transmission of the games and other content on this website are protected by international copy right laws. Any media, that wants to use the content for free, should give a courtesy to Turkish Chess Federation and FIDE. At the moment, the only the media outlet that is not permitted to use any content (pictures, texts, online transmission etc) from this website is www.chess-news.ru. www.chess-news.ru is strictly prohibited to use any content of that website.