armenia china georgia gr in russia south africa turkey ukraine vietnam
EnglishTurkishRussian
analysis-corner

Tournament Menu

logo_FIDE
banner_tsf
banner_mardinvaliligi
genclikvesporlogo
Geri Sayım Başladı

miroshnichenko02Son üç tura girilen şampiyonada kaybedilecek her yarım puan artık hayati önem taşıyor. Yedinci tur eşlendirmelerine göz attığımızda;

Ermenistan-Ukrayna, bu karşılaşmanın sadece galibi bronz madalya için şansını devam ettirecek.

Vietnam-Güney Afrika, Vietnamın favori olduğu son karşılaşması, bu fırsatı değerlendirmeleri gerekli.


Rusya-Türkiye, ev sahibi takım için zor bir karşılaşma. Ruslar en azından bronz madalya için ellerinden gelenin en iyisini yapacak olup defterlerinde puan kaybına yer olmadığını düşünüyorum.

Yunanistan-Hindistan, Yunanistan'a Çin karşısındaki dünkü performansından sonra şans tanısam da Hindistan'ın açık favori olduğu kesin. Gürcistan-Çin, Gürcüler için puan kaybı olmayan Çin ekibine savaşçı ruhlarını göstermek vakti.

Canlı Yayın maçlarını izlerken süprizlere açık olun!

 
Turkish Chess Federation © 2011 
All the rights for all pictures, texts, online transmission of the games and other content on this website are protected by international copy right laws. Any media, that wants to use the content for free, should give a courtesy to Turkish Chess Federation and FIDE. At the moment, the only the media outlet that is not permitted to use any content (pictures, texts, online transmission etc) from this website is www.chess-news.ru. www.chess-news.ru is strictly prohibited to use any content of that website.