armenia china georgia gr in russia south africa turkey ukraine vietnam
EnglishTurkishRussian
analysis-corner

Tournament Menu

logo_FIDE
banner_tsf
banner_mardinvaliligi
genclikvesporlogo
Takımlar Son Kozlarını Paylaşıyor

miroshnichenko02Şampiyonanın son turuna hoş geldiniz. Final eşlendirmesine bakarak son değerlendirmemizi yapalım.

Ukrayna, sıralamadaki dördüncülük yerini sağlama almak için Vietnam karşısında. Tabi ki Hindistan ve Rusya'dan gelecek puan kayıpları Ukrayna'ya ilk üçün kapısını da açacaktır.

Şampiyonanın önemli detayı üçüncü turda Vietnam'ın Gürcistan karşısında Türkiye'nin de Ukrayna karşısında galip gelerek son tura geldiğimizde önemini farkettiğimiz sıralamayı favori taraflar için etkilemiş olmaları.

Rusya emin adımlarla sıralamadaki yerini yükseltmiş olmasına rağmen Ermenistan karşısında sadece alacağı galibiyet ile gümüş madalyayı hakedecek. Ermenistan için de şampiyonayı yarının üzerinde bitirmek elde edeceği galibiyet ile mümkün.

Yunanistan ekibi Güney Afrika karşısında elinden geleni yaparak sıralamadaki dokuzuncu sıradan kurtulmayı hedefliyor.

Şampiyon Çin karşısında beraberliğin bronz madalyayı getireceği Hindistan ekibi galibiyet elde ederse ikinci sıraya yerleşecek.

Takımların son kez kozlarını paylaşacakları final maçlarını canlı izlemek için tıklayınız.

 
Turkish Chess Federation © 2011 
All the rights for all pictures, texts, online transmission of the games and other content on this website are protected by international copy right laws. Any media, that wants to use the content for free, should give a courtesy to Turkish Chess Federation and FIDE. At the moment, the only the media outlet that is not permitted to use any content (pictures, texts, online transmission etc) from this website is www.chess-news.ru. www.chess-news.ru is strictly prohibited to use any content of that website.